Morele.net

Gamingowe akcesoria
w prezencie

przy zakupie wybranego laptopa lub
komputera stacjonarnego Lenovo Legion

Wypełnij formularz  >
laptop Lenovo Gaming Lenovo Gaming

Jak skorzystać z promocji?

Na adres podany w formularzu otrzymasz w prezencie mysz Legion RGB M200 Gaming Mouse oraz klawiaturę Legion K200 Keyboard.
Na adres podany w formularzu otrzymasz w prezencie mysz Legion RGB M200 Gaming Mouse oraz klawiaturę Legion K200 Keyboard.

Kup teraz >

W prezencie otrzymujesz:

mysz

Mysz Legion RGB M200 Gaming Mouse

Ma wszystko, czego potrzebujesz na samym początku wirtualnej przygody. Posiada 5 przycisków, czuły sensor oraz podświetlenie RGB. Jest intuicyjna w obsłudze, bez konfiguracji dodatkowego skomplikowanego oprogramowania.

klawiatura

Klawiatura Legion K200 Keyboard

Doskonale się prezentuje i zapewnia świetną grywalność – zarówno dla amatora, jak i profesjonalisty. 12 programowalnych klawiszy z technologią anti-ghost nie pozwoli Ci wpaść w zasadzkę, a 3-kolorowe podświetlenie zapewni świetną zabawę o każdej porze dnia i nowy.

Produkty objęte promocją

Formularz zgłoszeniowy

Przypominamy, iż zgodnie z par. 3 ust. 1 pkt 1.1 Regulaminu Promocji, uczestnikiem Promocji
może być wyłącznie osoba fizyczna, która dokonała zakupu niezwiązanego bezpośrednio
z jej działalnością gospodarczą lub zawodową od przedsiębiorcy.

Dane uczestnika

Dane zakupu

?
Numer seryjny
?
EAN
Dołącz kolorowy skan lub
zdjęcie dowodu zakupu
Dołącz kolorowy skan lub zdjęcie wyciętego
numeru seryjnego i kodu kreskowego

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, adresu oraz informacji dotyczących zakupionych produktów przez organizatora promocji „Akcesoria w prezencie”, tj. Marcin Jaszyk, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Marcin Jaszyk „Active.pl” z siedzibą w Łodzi, przy ul. Giewont 38A, 92-116 Łódź, wpisany do rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP: 7271106984, REGON: 473060843, działającą jako administrator danych osobowych, w celu przygotowania, organizacji i przeprowadzenia promocji „Akcesoria w prezencie”, przyznawania prezentów, wypełniania przez organizatora obowiązków wynikających z przepisów prawa oraz w celu rozpatrywania ewentualnych reklamacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182). Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż podanie moich danych osobowych jest dobrowolne oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz do ich poprawiania lub usunięcia, a także do cofnięcia zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w dowolnym momencie.